Dzisiaj jest: 21 Stycznia 2019    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Inez, Jarosław
   

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

   

Szkoła na mapie

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Zamówienia publiczne  

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Klasowe warsztaty rodzinne klasy VA

14 grudnia 2018r.klasa VA w ramach przygotowań świątecznych a także w celu podtrzymania i kultywowania tradycji zajęła się lepieniem pierogów.

Oczywiście zaprosiliśmy do udziału w warsztatach nasze wspaniałe mamy, bo przecież bez nich trudno obejść się także i w szkole. Najpierw przygotowaliśmy odpowiednio salę, zgromadziliśmy potrzebne składniki, nałożyliśmy fartuszki i …do roboty! Pierogi oczywiście lepiliśmy ręcznie pod czujnym okiem pani Danusi i pani Basi. To one czuwały nad tym, by wszystko było jak trzeba a pierogi równe i tłuściutkie. Kiedy skończyło się już ciasto, posprzątaliśmy salę a nasze mamy zajęły się gotowaniem. Następnie przystąpiliśmy do tego, co oprócz pracy lubimy najbardziej- do konsumpcji. Wyszło pysznie i ze słodkimi sosami a także śmietanką pani Danusi smakowało wybornie! Potem przyszedł czas na sprzątanie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych rodzinnych warsztatów. Dziękujemy pięknie wspaniałym mamom!

Klasa VA z wychowawczynią.

   

Dla rodziców i uczniów- warto tam wejść  

   

Ciekawe i pomocne  

   

Prawo oświatowe  

   
   

UKS Iskra Wyszki  

   

Zobacz także  

   

Kalendarz wydarzeń  

styczeń 2019
N P W Ś C Pt S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Gościmy  

Odwiedza nas 134 gości oraz 0 użytkowników.

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach