Dzisiaj jest: 27 Czerwca 2019    |    Imieniny obchodzą: Cyryl, Maryla, Władysław
   
   

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Klasowe warsztaty rodzinne klasy VA

14 grudnia 2018r.klasa VA w ramach przygotowań świątecznych a także w celu podtrzymania i kultywowania tradycji zajęła się lepieniem pierogów.

Oczywiście zaprosiliśmy do udziału w warsztatach nasze wspaniałe mamy, bo przecież bez nich trudno obejść się także i w szkole. Najpierw przygotowaliśmy odpowiednio salę, zgromadziliśmy potrzebne składniki, nałożyliśmy fartuszki i …do roboty! Pierogi oczywiście lepiliśmy ręcznie pod czujnym okiem pani Danusi i pani Basi. To one czuwały nad tym, by wszystko było jak trzeba a pierogi równe i tłuściutkie. Kiedy skończyło się już ciasto, posprzątaliśmy salę a nasze mamy zajęły się gotowaniem. Następnie przystąpiliśmy do tego, co oprócz pracy lubimy najbardziej- do konsumpcji. Wyszło pysznie i ze słodkimi sosami a także śmietanką pani Danusi smakowało wybornie! Potem przyszedł czas na sprzątanie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych rodzinnych warsztatów. Dziękujemy pięknie wspaniałym mamom!

Klasa VA z wychowawczynią.

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach