Dzisiaj jest: 26 Marca 2019    |    Imieniny obchodzą: Teodor, Emanuela, Larysa
   

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

   

Szkoła na mapie

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Baśń muzyczna „ W tajemniczej krainie krasnali”

     Dnia 26 lutego dzieci z oddziałów przedszkolnych wraz z wychowawczyniami wybrały się do Bielskiego Domu Kultury, aby obejrzeć baśń muzyczną w wykonaniu aktorów Teatru Dzieci i Młodzieży „DUDUŚ” z Łodzi.

   Musical „W tajemniczej krainie krasnali” to opowieść „ o skrzatach malutkich, smerfach wesolutkich, krasnoludkach ubogich, króliczkach pełnych trwogi, złośliwym trollu szczerbolu, złej czarownicy złośnicy i niedźwiadku miodojadku.”

   Dzięki specjalnej scenografii nasi mali widzowie znaleźli się w środku lasu, w którym mieszkały znane wszystkim postacie z bajek: misie, króliki, czarownice, smerfy.

   Skrzat Hałabała wpada w panikę „Nie ma bajek!” Troll Szczerbol ukradł wszystkie bajki. Tak zaczyna się baśń muzyczna. Dwa wesołe króliki – Białasek i Łaciatek wspólnie ze skrzatem Hałabałą i Krasnalami zapraszają dzieci z widowni do napisania nowej bajki i do poznania leśnej tajemnicy. Specjalnie przygotowana scenografia, efekty świetlne, wspaniałe kostiumy, cudowna muzyka i profesjonalny zespół teatralny, wprowadził nasze dzieci w zaczarowany i magiczny świat baśni. W trakcie przedstawienia dzieci bawiły się i brały w nim czynny udział. Razem z aktorami śpiewały i tańczyły.  Wiele radości i zabawy oraz śmiechu wniosły ciekawe konkursy, w których mogły brać udział chętne dzieci. Każdy uczestnik konkursu został obdarowany upominkiem. Ciekawa gra aktorów i świateł, przyjazna  scenografia oraz efekty specjalne sprawiły, że przedstawienie wzbudziło zachwyt u wszystkich dzieci. Na zakończenie odbyło się losowanie nagród rzeczowych.

                                                                                     Elżbieta Ułaszonek

 

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach