Dzisiaj jest: 21 Października 2018    |    Imieniny obchodzą: Aldona, Emil, Marian

Szkoła na mapie

   

Pomocne w nauczaniu  

E-podręczniki to całe środowisko uczenia się i nauczania. Dadzą możliwość pracy w zespołach i dopasują się do indywidualnego stylu nauki.
   

Zamówienia publiczne  

   

GIODO dzieciom  

   

Wszyscy czytamy lektury  

czytamy lekturyPonad 300 darmowych lektur szkolnych z legalnych źródeł z linkami do ściągnięcia oraz z krótką instrukcją, dla osób, które wcześniej nie korzystały z ebooków. Przy każdym e-booku, który można ściągnąć bezpłatnie jest słowo FREE.

   

Jasełka Przedszkolaków

DSC00175      „Mały aniołek stanął na chmurkach, niebiański pyłek siadł mu na piórkach i tak rozpoczął swe przemówienie: Moi kochani, dzisiaj na ziemię Sam Bóg przychodzi…” Tymi słowami dzieci z oddziałów przedszkolnych rozpoczęły Jasełka, które weszły na stałe do kalendarza przedszkolnych imprez. Dnia 20 grudnia 2017r., w obecności rodziców i dyrekcji szkoły, dzieci przedstawiły historię opisującą narodziny Pana Jezusa.

Do betlejemskiej szopki przybyli: pastuszkowie, aniołki, gwiazdki, trzej królowie - każdy ze swoimi darami. Do nowonarodzonego Jezusa przyszły również dzieci z pokłonem. Nie zabrakło tradycyjnych staropolskich kolęd oraz życzeń świątecznych i noworocznych: „Bądźcie wszyscy weseli jako w niebie anieli, na święta w bieli i ten Nowy Rok…” Do dziecięcych życzeń przyłączyła się również dyrekcja. Na zakończenie wszyscy zostali obdarowani skromnymi świątecznymi upominkami oraz spędzili miłe chwile kosztując pachnące świętami pierniczki.

         Serdeczne podziękowania dla rodziców za przybycie oraz przygotowanie pięknych strojów dla małych aktorów.   

Agata Falkowska

Elżbieta Ułaszonek

Anna Wyszkowska-Kondraciuk

GALERIA FOTO

   

Dla rodziców i uczniów- warto tam wejść  

   

Ciekawe i pomocne  

   

Prawo oświatowe  

   
   

UKS Iskra Wyszki  

   

Zobacz także  

   

Kalendarz wydarzeń  

październik 2018
N P W Ś C Pt S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
   

Gościmy  

Odwiedza nas 433 gości oraz 0 użytkowników.

   
Rodzice dzieci sześcioletnich mogą tu znaleźć ciekawe materiały
Warto skorzystać, zapraszamy...
   
© Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach